Oppdal kirke, lørdag 20. mai kl. 11.00
Atalay, Meliha Nøstberg
Bjørgen, Sigrid
Botten, Amanda Elise
Botten, Ingelin Peterson
Grøtte, Kristin
Lauritzen, Andrine
Myran, Johanne
Storli, Victoria Øyen
Sundsethaug, Malin
Tollin, Camilla Olausen
Braut, Peder Jørstad
Dalen, Jonas Nyhaug
Eggan, Sindre
Engdal, Andreas
Halseth, Heine
Miknius, Arminas
Sandstad, Fredrik
Skagen, Alexander
Skjørstad, Trygve
Sundseth, Ulrik
Volden, Iver Loe
Westman, Eldar
Witsø, Steingrim Hoel
Oppdal kirke, søndag 21. mai kl. 11.00
Øien, Gjøa Andersen
Bjerke, Tor Harald
Bjerke, Bjørn Christian
Horvli, Jonas
Moene, Håvard
Nylende, Sander Strypet
Oppdal kulturhus, lørdag 27. mai kl. 12.00, humanistisk konfirmasjon
Fra Rennebu
Bremnes, Celine
Larsen, Ranja
Løvrød , Maren
Reistad, Tiril
Eggen, Mathias
Fra Oppdal
Aklestad, Annebjørg Furunes
Fjærli, Sigrid Skogrand
Gustavsen, Øyunn Fagerhaug
Hårstad, Emilie Grøseth
Kalseth, Kirsti Hamre
Ratnakumar, Archana
Welander, Anna Marie Sampson
Gormsønn, Balder
Hauge, Edvard
Haugland, Even
Hindseth Kristoffer
Hoelsæther, Ingebrigt Arneson
Haagensen,Vetle Øien
Kristiansen, Elias
Loe, Vegard Snøve
Lånke, Tony
Mellemsæter, Steingrim
Nimmons, Eric
Ropstad, Sigurd Riise
Sundquist, Noah Sebastian Øiamo
Vognild, Jonas
White, Andreas Eric
Ydse, Tony Ydse
Én konfirmant ønsket ikke navnet sitt offentliggjort.
Oppdal kirke, lørdag 27. mai kl. 11.00
Bjørneby, Gina Nathalie
Jacobsen, Una Gorset
Kirknes-Bergesen, Adina Marie
Klefstad, Anna Loe
Loe, Eline
Risan, Solvår Marit
Røstad, Jenny Bjørgen
Simonsen, Aileen Berg
Sobczyk, Ewelina
Sobczyk, Martyna
Staverløkk, Vilde
Sæther, Benedicte
Lønnesland, Klara Martine Leween
Vognild, Nora Hestad
Vollan, Synne
Hage, Ørjan Martinsen
Horvli, Christoffer Lien
Liabø, Håkon
Samskott, Marius
Stenberg, Jøran Hage
Øien, Ivar Vognild
Aalbu, Gaute
Rennebu kirke, søndag 28. mai kl. 11.00
Aftreth, Henning Gunnesmo
Halseth, Mathias
Lien, Marius Olufsen
Lygre, Frøydis
Skjerve, Sunniva
Uv, Sigrid Torsdatter
Fagerhaug kirke, søndag 28. mai kl. 11.00
Flatmo, Lovise Kleffelgård
Lønset kirke, søndag 28. mai kl. 11.00
Kletthammer, Kristin
Almskår, Thor Hallvard
Bredesen, Leif Daniel
Helmersen
Grødal, Roger Horvli
Heim, Sigve
Jære, Isak
Innset kirke, 4.juni kl. 11.00
Gotheim, Maja
Joramo, Emilie Marie
Svahaug, Nora
Haugan, Sondre Eggen
Krokhaug, Amund Moen
Oppdal Baptistkirke, 4. juni kl. 11.00
Uv, Bjørn Tore
Oppdal Kristne Senter søndag 4. juni kl. 11.00
Strand, Eline
Kulsås, Esther Emilie
Engelsjord, Hanne
Robertsen, Märtha Louise
Stenkløv, Sara
Rogstad, Oline
Strand, Jonas
Ishoel, Simon
Berkåk kirke, søndag 11.juni kl.11
Asphaug, Victoria
Krogstad, Ingrid
Solberg, Inga Marie Engesmo
Karlsen, Einar Sem
Sitter, Peder
Værnes, Vegard Uv
Øie, Ole Henrik
Nerskogen kapell, søndag 18.juni kl.11
Holberg, Anniken
Fjellstad, Chul Aron
Rise, Jens Anders